سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه
مهدی باغیشنی
سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه

    .
۱۴۰۰/۱۰/۲۱

با حضور مهدی باغیشنی سرپرست فرمانداری

جلسه هماهنگی گرامیداشت دهه فجر شهرستان فیروزه برگزار شد

ستاد هماهنگی گرامیداشت دهه فجر شهرستان فیروزه برگزار شد. در این جلسه حجت الاسلام احمدی سلیمانی با اشاره به تلاش شبانه روزی دشمن در پمپاژ ناامیدی به جامعه گفت: دهه فجر امسال بسیار خاص است و ما باید در مقابله با دشمن و جهت حفظ ارزشهایمان، دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب را به مردم عرضه کنیم. حجت الاسلام طاها امام جمعه محترم شهرستان نیز با تاکید بر اهمیت اطلاع رسانی پیشنهاد داد که علاوه بر افتتاح پروژه های دهه فجر، مدیران در نماز شب روستاهای شهرستان حضور یابند و خدمات دولت را به مردم ارائه نمایند. وی ادامه داد: باید تفکر ما انقلابی باشد مخصوصا آموزش و پرورش برنامه های خود را به مدارس محدود نکند. در ادامه نمایندگان ادارات و نهادهای شهرستان نظرات و پیشنهادات خود را برای برگزاری باشکوهتر جشنهای دهه فجر ارائه نمودند. در پایان مهدی باغیشنی سرپرست فرمانداری فیروزه گفت: ما اگر ادعا داریم پیرو حضرت علی(ع) هستیم،باید پیرو منش ایشان نیز باشیم. و در رعایت حقوق مردم تلاش کنیم. ما باید برنامه های متنوعی برای سنین مختلف داشته باشیم‌. همچنین برنامه های دهه فجر امسال باید رویکرد امیدآفرینی و حمایتگری از مردم داشته باشد. جریان نفوذ باید به مردم معرفی شود و جریانهای فرهنگی باید کارویژه در مباحث اعتقادی تعریف و اجرا نمایند. مباحث فرهنگی باید همانند مباحث اقتصادی مورد توجه قرار گیرد.

ستاد هماهنگی گرامیداشت دهه فجر شهرستان فیروزه برگزار شد. در این جلسه حجت الاسلام احمدی سلیمانی رییس ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان فیروزه با اشاره به تلاش شبانه روزی دشمن در پمپاژ ناامیدی به جامعه گفت: دهه فجر امسال بسیار خاص است و ما باید در مقابله با دشمن و جهت حفظ ارزشهایمان، دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب را به مردم عرضه کنیم.
حجت الاسلام طاها امام جمعه محترم شهرستان نیز با تاکید بر اهمیت اطلاع رسانی پیشنهاد داد که علاوه بر افتتاح پروژه های دهه فجر، مدیران در نماز شب روستاهای شهرستان حضور یابند و خدمات دولت را به مردم ارائه نمایند. وی ادامه داد: باید تفکر ما انقلابی باشد مخصوصا آموزش و پرورش برنامه های خود را به مدارس محدود نکند. در ادامه نمایندگان ادارات و نهادهای شهرستان نظرات و پیشنهادات خود را برای برگزاری باشکوهتر جشنهای دهه فجر ارائه نمودند.
در پایان مهدی باغیشنی سرپرست فرمانداری فیروزه گفت: ما اگر ادعا داریم پیرو حضرت علی(ع) هستیم،باید پیرو منش ایشان نیز باشیم. و در رعایت حقوق مردم تلاش کنیم. ما باید برنامه های متنوعی برای سنین مختلف داشته باشیم‌. همچنین برنامه های دهه فجر امسال باید رویکرد امیدآفرینی و حمایتگری از مردم داشته باشد. جریان نفوذ باید به مردم معرفی شود و جریانهای فرهنگی باید کارویژه در مباحث اعتقادی تعریف و اجرا نمایند. مباحث فرهنگی باید همانند مباحث اقتصادی مورد توجه قرار گیرد. وی ادامه داد: تبیین و ترویج اندیشه های امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب در فضای مجازی باید مورد توجه قرار گیرد. در پایان سرپرست فرمانداری فیروزه ایده هایی جهت برگزاری پرشورتر مراسم دهه فجر پیشنهاد کرد و دستورات لازم جهت پیگیری صادر نمود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
بازدید : ۴۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان