سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه
مهدی باغیشنی
سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه

    .
۱۴۰۰/۱۰/۲۱

با حضور سرپرست فرمانداری انجام شد

بازدید از مسابقات آزمایشگاهی دانش آموزان فیروزه

توجه به اصول علمی و تربیتی در دوره های آموزش ابتدایی آینده بنیان های علمی و تربیتی در گرو توجه به آموزش های دوران آغاز تحصیل دانش آموزان است به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ،فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان فیروزه در بازدید از مسابقه های آزمایشگاهی دانش آموزان در پژوهشسرای دانش آموزی شهید احمدی روشن بر توجه به مسایل علمی و تربیتی در پایه های ابتدایی تحصیلی تاکید کرد . مهدی باغیشنی افزود : پایه های علمی و مسایل تربیتی و دینی اگر از دوره های ابتدایی آغاز تحصیل دانش آموزان مورد توجه قرار گیرد در آینده رشد و تعالی فردی و اجتماعی را برای دانش آموزان به همراه دارد . ابراهیم حیدری مدیر آموزش و پرورش شهرستان فیروزه هم گفت :چهارمین مرحله مسابقه های آزمایشگاهی با هدف شناسایی استعدادهای علمی و آزمایشگاهی با حضور ۶۰ دانش آموز ابتدایی دوره دوم (پایه های چهارم،پنجم و ششم )درقالب۲۰ تیم از مدارس شهر فیروزه و روستاهای اطراف به مدت دو روز برگزار و از سه تیم برتر تجلیل شد .

توجه به اصول علمی و تربیتی در دوره های آموزش ابتدایی 
آینده بنیان های علمی و تربیتی در گرو توجه به آموزش های دوران آغاز تحصیل دانش آموزان است 
 به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ،فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان فیروزه در بازدید از مسابقه های آزمایشگاهی دانش آموزان در پژوهشسرای دانش آموزی شهید احمدی روشن بر توجه به مسایل علمی و تربیتی  در پایه های ابتدایی تحصیلی تاکید کرد .
مهدی باغیشنی افزود : پایه های علمی و مسایل تربیتی و دینی اگر از دوره های ابتدایی آغاز تحصیل دانش آموزان مورد توجه قرار گیرد در آینده رشد و تعالی فردی و اجتماعی را برای دانش آموزان به همراه دارد .  
ابراهیم حیدری مدیر آموزش و پرورش شهرستان فیروزه هم گفت :چهارمین مرحله مسابقه های آزمایشگاهی با هدف شناسایی استعدادهای علمی و آزمایشگاهی با حضور  60 دانش آموز ابتدایی دوره دوم (پایه های چهارم،پنجم و ششم )درقالب20 تیم  از مدارس شهر فیروزه و روستاهای اطراف به مدت دو روز برگزار و از سه تیم برتر تجلیل شد . 


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
بازدید : ۳۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان